Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

Baner_podstrony.jpg

Rada Nadzorcza



Terminarz posiedzeń Rady Nadzorczej
Skład Rady Nadzorczej

 
L.p   Imię i Nazwisko
 

Rok

wyboru

  Na okres (lat)  

Rok

zakończenia

  Osiedle
 

                     
1.   Maria Janina Rybak   2023   3   2026   Os. „Bernardyńska”
                     
2.   Janina Renata Kołodziej   2023   3   2026    Os. „Idzikowskiego”
                     
3.   Stanisław Wojciech Jakubowski   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
4.   Joanna Krajewska   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
5.   Martyna Mataczyno   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
6.   Adam Przybylski   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
7.   Zdzisław Robert Rothe   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
8.   Piotr Szawerdo   2023   3   2026    Os. „Sadyba”
                     
9.   Bartosz Jankowski   2023   3   2026   Os. „Sielce”
                     
10.   Stanisław Kowalczyk   2023   3   2026   Os. „Sielce”
                     
11.   Janina Polkowska-Bury   2023   3   2026   Os. „Sielce”
                     
12.   Barbara Elżbieta Stasiaczek   2023   3   2026   Os. „Sielce”
                     
13.   Bogdan Chełmiński   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
14.   Adam Maksymilian Czerny   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
15.
  Jacek Głuchowski   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
16.
  Ewa Ludwika Klimaszewska   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
17.
  Romuald Kowaszewicz   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
18.
  Mariusz Pabijanek   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
19.
  Zofia Pogorzelska   2023   3   2026   Os. „Stegny Południe”
                     
20.
  Emanuel Maciej Dadun   2023   3   2026   Os. „Stegny Północ”
                     
21.
  Anna Janicka   2023   3   2026   Os. „Stegny Północ”
                     
22.
  Ewa Maria Rucińska   2023   3   2026   Os. „Stegny Północ”
                     
23.
  Ewa Srebrnik   2023   3   2026   Os. „Stegny Północ”
                     
24.
  Tomasz Jacek Milczarek   2023   3   2026    Os. „Stegny Rożek”

 

Skład Prezydium Rady Nadzorczej
 
Przewodniczący Zdzisław Robert Rothe

 
Zastępca przewodniczącego Jacek Głuchowski

 
Zastępca przewodniczącego Stanisław Wojciech Jakubowski

 
Sekretarz Maria Janina Rybak

   
   
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Tomasz Jacek Milczarek

 
Przewodniczący Komisji Technicznej Adam Maksymilian Czerny

 
Przewodnicząca Komisji Mieszkaniowej Ewa Ludwika Klimaszewska

 
Przewodnicząca Komisji
Organizacyjno-Samorządowej
Barbara Elżbieta Stasiaczek

 
Przewodnicząca Komisji
ds. Terenowo-Prawnych
Janina Renata Kołodziej

 

Skład Komisji Rady Nadzorczej

Komisja Rewizyjna


 
Przewodniczący: Tomasz Jacek Milczarek
 
Członkowie:
Bogdan Chełmiński
Anna Janicka
Bartosz Jankowski
Martyna Mataczyno
Janina Renata Kołodziej
Janina Polkowska-Bury

Komisja Techniczna


 
Przewodniczący: Adam Maksymilian Czerny
 
Członkowie:
Emanuel Maciej Dadun
Stanisław Kowalczyk
Romuald Kowaszewicz
Mariusz Pabijanek
Adam Przybylski
Stanisław Gepner (z głosem doradczym)
 
 

Komisja Mieszkaniowa


 
Przewodnicząca: Ewa Ludwika Klimaszewska
 
Członkowie:
Joanna Krajewska
Martyna Mataczyno
Zofia Pogorzelska
Maria Janina Rybak
Ewa Srebrnik
 
 

Komisja Organizacyjno-Samorządowa


 
Przewodnicząca: Barbara Elżbieta Stasiaczek
 
Członkowie:
Janina Renata Kołodziej
Ewa Maria Rucińska
Piotr Szawerdo
   
   
 
 

Komisja ds. Terenowo-Prawnych


 
Przewodnicząca: Renata Janina Kołodziej
 
Członkowie:
Ewa Maria Rucińska
Barbara Elżbieta Stasiaczek
Ewa Srebrnik
Krystyna Śmigielska (z głosem doradczym)
Materiały | Posiedzenie Rady Nadzorczej
Protokoły
Uchwały