Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

Czas na "Energetyczną Wiosnę Seniora"!

01 marca 2023

Duże zainteresowanie jesienną akcję spowodowało, że cykl bezpłatnych atrakcji dla seniorów - mieszkańców spółdzielni, jest kontynuowany. Zarząd MSM "Energetyka" wraz z OEK "Sadyba" zapraszają na "Energetyczną Wiosnę Seniora".

Łącznie z myślą o seniorach przygotowano kilkanaście wydarzeń. Oferta jest nie tylko bogata, ale i bardzo różnorodna. W programie są recitale, spotkania z ciekawymi gośćmi, pożyteczne warsztaty, ale przede wszystkim wycieczki i wyjścia: do muzeów, do kina, zwiedzanie KPRM, itp. Początek akcji - połączony z Dniem Kobiet - już 8 marca. Tego dnia w OEK "Sadyba" odbędzie się recital Danuty Stankiewicz "Czerwone i bure". Piosenkarka występowała m. in. w popularnym poznańskim kabarecie "Tey", zdobyła ponad 50 nagród i wyróżnień na festiwalach krajowych i zagranicznych. Koncertowała w ponad 30 krajach świata, nagrała ponad 350 piosenek, wydała ponad 30 płyt solowych, ponad 150 składanek, zagrała prawie 10 tysięcy koncertów. Odbiór bezpłatnych wejściówek od 1 do 3 marca w OEK "Sadyba" przy ul. Korczyńskiej 6.

Dla członków MSM "Energetyka" udział w wydarzeniach w ramach "Energetycznej Wiosny Seniora" jest bezpłatny. Zapisy oraz szczegółowe informacje: OEK "Sadyba", Korczyńska 6, tel. 22 642 59 08, kom. 608 554 398.

 

EWS.jpg [651.22 KB]