Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

Dwumiesięcznik M6 już w Twojej skrzynce.

06 listopada 2023

Ukazał się listopadowy numer dwumiesięcznika M6. W tym numerze sporo miejsca poświęcamy planom spółdzielni w obszarze OZE, piszemy także o sytuacji "Energetyki" po pierwszym półroczu i wynikach lustracji. Nie zabrakło relacji z budowy linii tramwajowej na Stegnach oraz wyników protestu na Sielcach przeciw likwidacji ogródków działkowych.

Nowy numer M6 sporo miejsca poświęca przedstawieniu planów i działań spółdzielni dotyczących inwestycji w odnawialne źródła energii. Zgodnie z przedstawionym planem, na szeroką skalę realizowane będą inwestycje w panele fotowoltaiczne, "Energetyka" przygotowuje się do skorzystania z tzw. grantu OZE - programu rządowego, który finansuje 50 proc. inwestycji.  

W dwumiesięczniku także o wynikach spółdzielnia po pierwszym półroczu, procesie konstruowania budżetu na przyszły rok, a także o wynikach lustracji przeprowadzonej w tym roku. Tradycyjnie relacjonujemy pracę Rady Nadzorczej oraz obszernie piszemy o bieżących wydarzeniach na osiedlach. 

Niemal stale na łamach M6 gości temat budowy linii tramwajowej do Wilanowa. Ponieważ właśnie ruszyła budowa odnogi wzdłuż ulicy św. Bonifacego, zatem także i w tym numerze piszemy o sytuacji z tym związanej. W bieżącym numerze znaleźć można również podsumowanie protestu dotyczącego planów miasta budowy kilkutysięcznego osiedla na Sielcach w miejscu obecnych ogródków działkowych. O akcji protestacyjnej mieszkańców szeroko pisaliśmy w poprzednim numerze. 

Ostatnie atrakcje "Energetycznej Jesieni Seniora" jeszcze przed nami, ale na łamach M6 przeczytać można małe podsumowanie całej akcji organizowanej przez Zarząd wspólnie z OEK "Sadyba". Wydarzenia organizowane w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony starszych mieszkańców spółdzielni. A jeśli mowa o seniorach, to polecamy artykuł o nowej Mokotowskiej Radzie Seniorów, którą w dużym stopniu tworzą mieszkańcy osiedli "Energetyki". 

Nowy numer już w skrzynkach listowych mieszkańców, do pobrania także ze strony internetowej. Nie dostałeś M6? Zapytaj swojego gospodarza domu.