Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

"Energetyczna Wiosna Seniora".

26 lutego 2024

Już po raz kolejny Zarząd MSM "Energetyka" wspólnie z OEK "Sadyba" zaprasza Seniorów - mieszkańców spółdzielni - na cykl bezpłatnych atrakcji kulturalnych.


W ramach akcji skierowanej do członków "MSM Energetyka" można spodziewać się wielu atrakcji. "Energetyczna Wiosna Seniora" zacznie się wycieczką do Muzeum Powstania Warszawskiego, uczestnicy odwiedzą również Belweder, Przystanek Historia IPN, Muzeum Woli, zaplanowano także spacer śladami powstańczej Warszawy. Inne atrakcje jakie przygotowano, to wycieczka do Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk oraz spotkanie autorskie z doświadczonym sportowcem Przemysławem Stupnowiczem pt. "Kiedy życie mówi biegnij".

Specjalnie dla uczestników odbędzie się występ "Duetu Witara", zaplanowano warsztaty z instruktorką tańca Brygidą Osam oraz dużą imprezę plenerową zorganizowaną na "Powitanie Wiosny", seniorzy odwiedzą także lubiane przez wszystkich radio "Złote przeboje".

Program jest różnorodny, więc nie zabraknie także spotkania poświęconego bezpieczeństwu seniorów jako konsumentów, jak i spotkania o tematyce psychologicznej z Moniką Płatkowską z cyklu "Si, Seńor". Wskazówek dotyczących bezpiecznych zakupów udzieli przedstawiciel Miejskiego Rzecznika Konsumentów Biura Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu m.st. Warszawy. Kilka spotkań poświęconych zostanie najważniejszemu tematowi jakim jest zdrowie, m.in., odbędą się zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu wraz z instruktorem oraz wykład poświęcony ciśnieniu tętniczemu.

W ramach "Energetycznej Wiosny Seniora" zaplanowano ponadto wycieczkę do Muzeum PGNIG, Muzeum Pragi czy Narodowej Galerii Sztuki "Zachęta". Na koniec odwiedziny w jednej z najbardziej lubianych przez seniorów atrakcji - Pałacu Prezydenckim.

Liczba miejsc jest ograniczona, a na zajęcia i wycieczki obowiązują zapisy! Szczegóły i zapisy: OEK "Sadyba", tel. 22 642 59 08, 608 554 398.

EWS-2024.webp [282.88 KB]