Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

Luty w OEK "Sadyba" - sprawdź ofertę.

30 stycznia 2024

Bal karnawałowy i warsztaty z lego, ale także spotkanie z policjantami w sprawie hejtu i cyberprzemocą. Najbliższe tygodnie w ośrodku przy Korczyńskiej zapowiadają się różnorodnie i interesująco. 

 


Luty w "OEK Sadyba" rozpocznie się z przytupem, jak na czas karnawału przystało - już w sobotę 3 lutego odbędzie się bal przebierańców dla dzieci. Najmłodszych mieszkańców naszej spółdzielni zapraszamy na wyjątkowy bal - każde przebranie dozwolone. W programie: tańce, animacje oraz konkursy dla dzieci. Prowadzenie: Teatr Złoty Dukat. Początek o godzinie 11.00.

BAL PRZEBIERAŃCÓW DZIECI 2024.webp [276.16 KB]

 


Także z myślą o najmłodszych zaplanowano warsztaty z Lego i BRICKS4KIDZ "Z Lego dookoła świata". Na warsztatach najmłodsi będą budować charakterystyczne budowle z różnych części świata. Powstaną pojazdy, którymi można podróżować i oczywiście dzieci będą mogły zabrać w podróż swojego superbohatera. OEK Zaprasza 16 lutego o godzinie 16.30. 

ośrodek edukacji kulturalnej sadyba.webp [206.04 KB]

 


Z myślą o rodzicach dzieci w wieku szkolnym organizowane jest spotkanie z policjantami Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Wydziału Prewencji KRP Warszawa II. W czasie spotkania "Hejt i cyberprzemoc" policjanci powiedzą m.in. o zjawisku internetowego hejtu, cyberprzemocy oraz o zagrożeniach z jakimi młodzi ludzi mogą się spotkać w realnym świecie. Spotkanie odbędzie się 21 lutego o godzinie 17.30.

hejt.webp [231.36 KB]

 


Nie może też zabraknąć atrakcji dla seniorów. Najstarszych mieszkańców spółdzielni zapraszamy na warsztaty makramy. Podczas spotkania seniorzy poznają sploty makramowe i wykonają ze sznurka liść ozdobny. Warsztaty poprowadzi: Barbara Gocławska. Termin: 15 lutego 2024 godz. 16.00-18.00.

Macrame class.webp [385.21 KB]

 

Na wszystkie wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 22 642 59 08, kom. 608 554 398. Liczba miejsc ograniczona.