Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

M6 - Informator na Walne.

05 czerwca 2024
Mieszkańcy MSM "Energetyka" otrzymali do skrzynek listowych specjalne wydanie M6 przygotowane z myślą o zbliżającym się Walnym Zgromadzeniu Członków. To ciekawe podsumowanie sytuacji w spółdzielni z którym warto się zapoznać niezależnie od tego, czy wybieramy się na WZCz. M6_05.06.2024.webp [457.06 KB]

 

W Informatorze na Walne przede wszystkim znajdziemy obszerne streszczenie sprawozdania Zarządu z działalności spółdzielni w 2023 roku. O sytuacji w "Energetyce" piszą też Przewodniczący Rady Nadzorczej Zdzisław Rothe, Prezes Zarządu Grzegorz Okoński oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Nadzorczej Tomasz Milczarek, który koncentruje się na opisie sytuacji finansowej MSM "Energetyka". 

Przeczytamy także krótkie podsumowanie prac Rady Nadzorczej, które szerzej zostanie przedstawione podczas Walnego, a także relację z zebrań osiedlowych, które w kwietniu i maju odbyły się na wszystkich siedmiu osiedlach. Oprócz tego w gazecie znajdziemy analizę wyników badań satysfakcji mieszkańców z pracy spółdzielni. 

Pod kątem podsumowania ubiegłego roku warto przeczytać tekst o społeczno-kulturalnej działalności spółdzielni. To bardzo dynamicznie rozwijający się obszar działalności "Energetyki" jednocześnie będący odpowiedzią na zgłaszane przez mieszkańców zapotrzebowanie. 

W tym numerze M6 informujemy i zachęcamy do założenia konta w aplikacji iMieszkaniec, który to serwis został właśnie udostępniony członkom MSM "Energetyka". 

Nowy numer jest już w skrzynkach listowych mieszkańców, do pobrania także ze strony internetowej. Nie dostałeś M6? Zapytaj swojego gospodarza domu.