Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

M6 na Wielkanoc i na zebrania osiedlowe.

27 marca 2024

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika M6. To dobra lektura na Wielkanoc, ale także przydatne informacje przed czekającymi nas w kwietniu zebraniami osiedlowymi. 

W gazecie przede wszystkim informacja na temat zaplanowanych na kwiecień zebrań osiedlowych. O zebraniach pisze też Przewodniczący Rady Nadzorczej Zdzisław Rothe, a spojrzenie mieszkanki przedstawia nasza felietonistka Helena Kowalik. 

Oprócz tego w M6 budująca informacja przed Wielkanocą o rekordowym zysku "Energetyki" odnotowanym w 2023 roku. Przedstawiamy także obszerne materiały na temat odnawialnych źródeł energii - jaki jest stan wdrożenia OZE w spółdzielni, dlaczego warto, co trzeba zrobić, by zainicjować działań w tym obszarze. 

W tym wydaniu także relacja z uroczystości zawieszenia wiechy na inwestycji realizowanej na osiedlu Sielce (W-20) - najwyższy budynek na Dolnym Mokotowie właśnie osiągnął swoją docelową wysokość - 55 metrów. Z powstającego w rogu ulicy Czerniakowskiej i alei Polski Walczącej doskonale widać panoramę Warszawy, ale widać też ulicę Gagarina z nowymi torami tramwajowymi. Na przejażdżkę tramwajem mieszkańcy Sielc muszą jednak jeszcze poczekać - więcej o tym w M6. 

Ponadto w gazecie piszemy o dyrektywie budynkowej, która właśnie zaczęła obowiązywać w krajach UE - jak wpłynie na nieruchomości w zasobach "Energetyki", wyjaśniamy zasady montowania okapów i pochłaniaczy w mieszkaniach, oraz radzimy Czytelnikom, co zrobić gdy sąsiedzi posiadają bardzo głośnego psa.

Nowy numer już w skrzynkach listowych mieszkańców, do pobrania także ze strony internetowej. Nie dostałeś M6? Zapytaj swojego gospodarza domu.