Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

OEK "Sadyba" zaprasza najmłodszych.

16 października 2023

Sensoplastyka i eksperymenty przybliżające pracę w laboratorium - w najbliższych dniach w ośrodku przy Korczyńskiej zorganizowane zostaną atrakcje z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Zapraszamy!

20 października o 17:00 OEK "Sadyba" zaprasza dzieci w wieku 7 - 9 lat na "Eksperymenty, czyli Akademię Mądrego Dziecka".  Podczas zajęć dzieci przeniosą się w świat niezwykłych eksperymentów. Dowiedzą się na czym polega praca w laboratorium, kto w nim pracuje, będą świadkami niezwykłych doświadczeń oraz...  sami będą mogli stać się pracownikiem laboratorium i samodzielnie wykonać doświadczenia, a ich efekty zabrać do domu.

EKSPERYMENTY.jpg [1.04 MB]

 

Z kolei 27 października o 16:30 rozpoczną się zajęcia "Sensoplastyka dla Smyka" skierowane do dzięki między pierwszym a piątym rokiem życia. Będzie, m.in., malowanie jadalnymi farbami, zabawy kolorową cieczą nienewtonowską i własnoręcznie wykonaną ciastoliną i wiele innych.

senso 2023.jpg [331.61 KB]

 

Zajęcia są odpłatne. Więcej szczegółów na plakatach, na stronie www.oeksadyba.msmenergetyka.pl oraz pod nr telefonu 608 554 398.