Zdjęcie nagłówkowe

Wyszukiwarka aktualności

Wyszukaj

Spółdzielnia ponownie z Liderem.

23 października 2023

MSM "Energetyka" została wyróżniona w konkursie "Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej 2023". To kolejne już wyróżnienie w konkursie w którym nagradzane są spółdzielnie w sposób wyjątkowy dbające o swoich mieszkańców.

Konkurs organizowany jest przez redakcję miesięcznika "Administrator i Menedżer Nieruchomości" od 2014 roku. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpiło podczas gali konkursu "Lider Spółdzielczości Mieszkaniowej", która odbyła się na Zamku w Rynie. To już dziewiąta edycja konkursu w którym laureatami są spółdzielnie w sposób wyjątkowy dbające o swoje zasoby i mieszkańców. Celem konkursu jest wyłonienie liderów, czyli spółdzielni wyróżniających się osiągniętymi wynikami ekonomicznymi, inicjatywami podejmowanymi na rzecz swoich członków oraz przedsiębiorczością. W ocenie pod uwagę brana jest dbałość o stan techniczny i estetykę budynków, ale także działalność na rzecz mieszkańców i troska o obiekty wspólne, takie jak np. domy kultury, place zabaw.

Ogólnopolski Konkurs Spółdzielni Mieszkaniowych organizowany jest od 2014 roku. MSM "Energetyka" niemal cały czas utrzymuje się w czołówce - nagradzana była już w latach 2014-2016 oraz w 2018-2022.

 

ogl2_23.10.2023_Zarzad.jpg [194.49 KB]